Spodnie petite – napiękniejsze spodnie dla niskich kobiet od Materié Collection

Szyjemy wyjątkowe spodnie dla drobnych kobiet. Odkryj naszą kolekcję!

Jesteś osobą niską i często borykasz się z problemem znalezienia idealnych, dobrze skrojonych spodni? Nie chcesz “szurać nogawkami” po ziemi lub płacić krawcowej za poprawki? Materié Collection to polska marka dla kobiet petite. Specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu wysokiej jakości odzieży dla niskich kobiet, dostosowanej do Twoich potrzeb.

Spodnie dla drobnych kobiet – zobacz, czym różnią się nasze spodnie petite

Masz dość doliczania do ceny spodni kosztu usługi krawcowej? Wiele filigranowych, niskich kobiet boryka się z podobnym problemem. Kiedy kupujesz spodnie w sieciówkach, chociaż w pasie są dobre, nogawki są zdecydowanie za długie. W Materié Collection zrywamy ze standardową tabelą rozmiarów. Projektujemy spodnie petite – czyli spodnie dla niskich kobiet, które mają proporcje dopasowane do mniejszych sylwetek.

Polskie spodnie petite – perfekcyjne dopasowanie

W przeciwieństwie do standardowych spodni nasze spodnie petite zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o proporcjach kobiecych o mniejszym wzroście. Krój, długość oraz proporcje każdego elementu spodni są starannie dostosowane.

Jesteśmy świadomi, że standardowa długość nogawek często jest niedopasowana dla mniejszych sylwetek. Dlatego nasze spodnie petite mają krótsze nogawki, które pasują do niższych kobiet i eliminują konieczność skracania spodni. 

Co więcej, wiele kobiet niższego wzrostu boryka się z problemem luźnych spodni w pasie. Nasze spodnie petite mają też proporcjonalnie węższy pas, który idealnie dopasowuje się do proporcji mniejszych talii, zapewniając wygodę noszenia i lepsze podkreślenie sylwetki. Nie zmienia to faktu, że w naszej kolekcji spodni damskich petite znajdziesz również większe rozmiary!

Dbamy o każdy detal spodni dla drobnych kobiet petite. Starannie selekcjonujemy materiały, dopasowujemy ich  kolorystykę i krój. Nasze kolekcje charakteryzują się wysoką jakością, starannym wykonaniem oraz modnymi detalami. 

Odkryj, co jeszcze oferuje polska marka dla kobiet petite

Jako marka dla kobiet petite oferujemy również wiele innych wyjątkowych projektów. Tworzymy je z myślą o Tobie! Sprawdź:

Follow us

@materiecollection

Dołącz do naszego newslettera

I dowiedz się jako pierwsza o nowościach, promocjach oraz kolekcjach Materie Collection.